Kan vi låne din Scout til Ekebergutstillingen?

Snart er det klart for et nytt Ekebergmarked og som dere sikkert har fått med dere har Indianklubben hvert år hatt et tema for utstillingen på standen vår. I fjor var det Skirted Fender Chiefs på vårmarkedet og tretti talls Chief i september.  I år har vi lyst til å hedre Scoutmodellene, produsert fra 1920 til 1945. Her burde det være mye å velge mellom; 600ccm Scout, 101 Scout, Junior Scout, Sport Scout, 741B, …you name it!

Vi har allerede avtalt med flere av våre medlemmer om å låne Scouten deres til utstillingen, men vil gjerne ha flere å spille på. Har du en Scout du mener kan stilles ut, ta kontakt med klubben på postmaster@indianklubb.no eller arn-hoel@online.no.

webmaster.

This entry was posted in Klubbdrift, Løp og treff, Marked, Terminliste. Bookmark the permalink.

Leave a Reply