Indian Summer Meet 2024

Husk påmeldingen til årets Indian Summer Meet!

Vi ønsker å minne om påmeldingen til årets Indian Summer Meet. Sist vi var i Gudbrandsdalen (2009) stod vi midt i planleggingen til 2010 Rallyet. Årets ISM vil markere ett nytt tidsskille, denne gangen rett etter vårt internasjonale treff i Vrådal. Vi er spente på det nye stedet, Hunderfossen, med alle fasilitetene, samt Norsk kjøretøyhistorisk museum med presentasjonen av klubbens Powerplusprosjekt.

Fra Losna Hill Climb 2009
Fra Losna Hill Climb 2009. Nummer 7 ut fra start.

Meld deg på Indian Summer Meet NÅ. Skal du ha en av de reserverte leilighetene, hyttene eller hotellrom så er siste frist 15, juli. Ring Hunderfossen Hotell & Resort +47 61 27 40 00 eller mail på hotell@hunderfossen.no og oppgi “Norsk Indian Klubb / Indian Summer Meet” så får du våre gunstige avtalepriser. Trenger du bare sengeplass i felles leilighet booker du det samtidig med påmeldingen.

Våre svenske venner Jörgen Sundberg, Samuelsson Veimar, Hans Helldén, Tommy Södergren kommer alle for å kjøre LOSNA HILL CLIMB.
Våre svenske venner Jörgen Sundberg, Samuelsson Veimar, Hans Helldén, Tommy Södergren kommer alle for å kjøre LOSNA HILL CLIMB.

Du kan lese mer om årets sommertreff og gjøre din påmelding her. Vi har ønsket å gjenskape Losna Hill Climb, slik vi arrangerte konkurransen fra 2004 til 2009. Nedenfor har vi en gammel video-snutt i “2016 kvalitet”, men med gjensyn fra tiden i Valdres. Filmen viser to Indianere på siste etappe fram mot Hill Climben i Trillebakkadn. Hygg dere! Vi ses på Hunderfossen i august.

To Indianere fram mot Hill Climb starten i Valdres (Trillebakkadn)
This entry was posted in Løp og treff, Terminliste. Bookmark the permalink.

Leave a Reply