Årets store begivenhet for alle Indiankjørere!

International Indian Rally 2011 finner sted i Zeddam, Holland.

I 2001 var det også Int. Rally i Zeddam. Tre av oss norske Indianere deltok, og det var en opplevelse! Og nå reiser vi igjen! Med samme reiseleder. Turen starter med Kielbåten, med følgebil ,tirsdag den 26.07. I Kiel drar vi videre litt nord for de store byene, i retning Nordhorn. Så inn i Holland til treffstedet, Zeddam. Dette er ca. 500km, og det planlegges en overnatting underveis. Er framme på torsdag. 

Søndag drar vi hjemover, omtrent samme kjørerute, med også her er en overnatting planlagt. Vi tar Kielbåten hjem mandag 01.08, og er i Oslo tirsdag morgen. Da har vi vært borte en uke. Dette kan være årets treff hvor vi kan møte alle de utenlandske Indianere vi er blitt kjendt med gjennom de siste års internasjonale rallyer. De som har lyst til å være med på denne turen ,med garanterte store opplevelser, må melde fra til NIKs alltid entusiastiske reiseleder, Lars B

På grunn av booking på Kielbåten, må en melde seg på innen starten av februar, siste frist 15.02.

Mer informasjon om treffet på den nederlandske klubbens side – her

This entry was posted in Ukategorisert. Bookmark the permalink.

Leave a Reply