Registrering av e-postadresser for NIK-medlemmer

Norsk Indian Klubb ønsker å bygge opp en distribusjonsliste for å kunne varsle medlemmene om klubbrelaterte saker. Det kan være endringer på løp og treff eller oppdateringer i forbindelse med klubbens drift. Tidligere hadde klubben en oppføring på e-postadresser i matrikkelen, men etter omleggingen til et sentralt register, falt dette dessverre ut. Vi håper du vil hjelpe oss med dette. Nedenfor finner du et enkelt skjema som sender inn dine opplysninger til klubben. NB! Disse adressene blir selvsagt ikke viderformidlet, men skal kun brukes internt. Og alle utsendelser vil skje med “blindkopi” slik at din adresse forblir konfidensiell. Legg gjerne inn mobilnummeret i feltet for telefon, så kan vi nå deg på den måten også.

REGISTRERINGSSKJEMA:

 
Navn: *
e-post: *
Telefon:
Merknader:
 
Powered byEMF HTML Form Builder

Report Abuse

This entry was posted in Klubbdrift, Ukategorisert. Bookmark the permalink.

Leave a Reply