Klar for Ekebergmarkedet – våren 2015

Endelig kom våren! Indianeren er startet og de første turene til Tyrigrava er et faktum. Litt kaldt i luften, men det er bare god kjøling for sideventilerte twins. Lørdag 9 mai er vi klare for Ekebergmarkedet og Indianklubben stiller selvsagt opp med telt og utstilling. Rune ordner plass på det vanlige stedet, fredag kveld og vi andre følger opp lørdag morgen. Det er spennende nyheter i klubbens utstilling og vi tror dette blir kjempebra. Nytt av året er at vi representerer LMK,s forsikringsordning, og vår LMK-mann og styremedlem Svein Krogrud vil komme for å informere de som ønsker det om LMK-forsikringen.

DSC_0027Vi håper alle Indian-interesserte tar seg tur innom teltet vårt. Her er det muligheter for å treffe likesinnede og slå av en prat. Kanskje har du ønske om medlemskap eller spørsmål om motorsykkelmerket Indian. Norsk Indian Klubb stiller med mannskaper som kan hjelpe deg med dette. Vel møtt i teltet!


DSC_0039

This entry was posted in Klubbdrift, Løp og treff, Marked, Terminliste. Bookmark the permalink.

Leave a Reply