Innkalling til årsmøte i Norsk Indian Klubb.

Det innkalles herved til årsmøte i Norsk Indian Klubb, lørdag 4. november 2023 kl. 11.00. Stedet er Mortens Kro, Trondheimsveien, Hagan, Oslo. Det er forresten 20 års jubileum for klubben vår i november. Saker til årsmøte må være mottatt av styre innen 21.10.2023 og kan sendes pr. e-post til sfos@online.no.

This image has an empty alt attribute; its file name is DSC_0008-1024x848.jpg

Vi håper du har anledning til å være med på møtet. Det blir selvfølgelig det offisielle programmet, regnskap, valg etc., men også spennende saker vi ønsker å informere om. Blant annet neste års Indian Summer Meet og terminlisten for 2024. Det blir også servert kaffe og vafler. Du kan laste ned agenda og årsberetning her.

Det har vært et spennende år for klubben, med internasjonalt treff i Vrådal og flere andre aktiviteter. Årsberetningen blir opplest på årsmøtet. På grunn av bestilling av mat ønsker vi at du melder deg på møtet via skjemaet under. Vel møtt!

This entry was posted in Klubbdrift, Terminliste, Ukategorisert. Bookmark the permalink.

Leave a Reply