Innkalling til årsmøte 2020 – Mortens Kro, 07. november kl. 11.00

Da er det duket for klubbens årsmøte. Datoen er lørdag 07. november, kl. 11.00. Stedet er Mortens Kro mellom Gjelleråsen og Hellerudsletta. Vi gjør oppmerksom på at vi denne gangen er nødt til å vite om du kommer. Dette er selvsagt på grunn av Covid-19 og smittesporing. Bruk lenken under eller send en e-post til postmaster@indianklubb.no. Et annet alternativ er en SMS til 926 31 942 med navn og telefonnummer, slik vi kan planlegge i forhold til bevertning og smittesporing. Påmeldingsfrist: 04. november.

Da ønsker vi velkommen til årsmøte. Vi tror det skal bli en hyggelig dag med det vanlige programmet og litt prat og sosialt samvær. Det blir servering av vafler og kaffe, samt salg av t-skjorter og 50 olje. På lenken under kan du laste ned invitasjonen, med årsberetning. Vel møtt!

Meld deg på årsmøtet her.

This entry was posted in Ukategorisert. Bookmark the permalink.

Leave a Reply