Innkalling til årsmøte 2019 – Mortens Kro 09.11.2019, kl. 11.00

Da avrunder vi terminlisten med klubbens årsmøte. Vi håper så mange som mulig vil delta på Norsk Indian Klubbs årsmøte, lørdag 09. november, kl. 11.00. Stedet er Mortens Kro, mellom Gjelleråsen og Hvam. Stedet har tidligere blitt benyttet bl.a til starten på Trondhjemsridtet, og har gode fasiliteter med hensyn til møter og bespisning.

Vi vil på årets møte informere om Internasjonalt Indian Rally 2021, så vi oppfordrer alle våre medlemmer til å sette av lørdagen til et hyggelig møte på kroa. Du kan laste ned agenda og årsberetning her. Vel møtt lørdag 09. november!

NB! På grunn av bespisningen på Mortens Kro, ønsker vi at dere melder dere på via skjemaet under, evt. med en e-post til sfos@online.no eller telefon 926 31 942.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
This entry was posted in Klubbdrift, Terminliste. Bookmark the permalink.

Leave a Reply