Enköping 2014 – vår årlige tur i østerled.

Nytt år og nye muligheter! Første punkt på terminlisten er vår årlige tur til SIS markedet i Enköping. En morsom tur med sterke sosiale sider, og kanskje  litt bytte og handel. Markedet i Enköping er en aktivitet knyttet til den svenske klubbens årsmøte og foregår hovedsaklig på lørdag formiddag. Den sosiale biten er på fredag kveld og det er her kontakter knyttes.

_DSC0174

 

Norsk Indian Klubb ønsker at flest mulig av våre medlemmer skal kunne ta turen til Enköping, og vil forsøke i størst mulig grad å samordne kjøringen til Sverige. Opplegget er som i fjor, vi kjører personbiler, og programmet er følgende:

Fredag 7. februar:

Avreise fra Lillestrøm – med møtepunkt på Ski kl. 12.00. Videre til Årjäng, lunch på Grums, og ankomst Enköping ca. kl. 19.00

Lørdag 8. februar:

Indianmarked fra kl. 08.00. Avreise til Norge ca. kl. 12.00. Hjemme på Ski/Lillestrøm ca. kl. 19.00.

Er dette noe som høres bra ut? Kanskje vi kan hjelpe deg med en plass i en bil, eller skaffe deg passasjerer for hygge og deling av reiseutgifter? Til nå er vi tre biler som skal reise. Ta kontakt pr. e-post til postmaster eller telefon 92631942

webmaster.

This entry was posted in Klubbdrift, Marked, Terminliste. Bookmark the permalink.

Leave a Reply