Årsmøtet 2022 i Norsk Indian Klubb – Mortens Kro, lørdag 05. november, kl. 11.00

Fra årsmøtet på Mortens Kro i 2020

Da er siste del av terminlisten for 2022 her og vi er klare for klubbens årsmøte. Agenda kan du laste ned fra linken under. Hvis du planlegger å komme er vi veldig glade hvis du melder deg på via skjemaet under. Da har vi kontroll på bestillingen av kaffe og vafler. Møtet blir, som tidligere år, holdt på Mortens Kro, Hagan. Datoen er 05. november kl. 11.00. Årets møte har, foruten de vanlige punktene, et naturlig tema: Neste års internasjonale treff i Vrådal.

Det vil bli informert om treffet, samt lagt planer for organiseringen og den dugnaden et slikt treff er. Med oss har vi også erfaringen fra årets treff i Seljord, hvor vi testet ut forskjellige deler av arrangementet. Merk; saker som skal behandles på årsmøtet må være styre i hende senest 14 dager før møtet. Påmeldingsfrist: tirsdag 01. november.

This entry was posted in Ukategorisert. Bookmark the permalink.

Leave a Reply