Årsmøtet 2011 – lørdag 19 november

Da vil klubbstyret ønske velkommen til årsmøtet 2011. Som tidligere år vil møtet bli avholdt i NVK,s lokaler på Frysja, i Oslo. Datoen er 19 november, og møtet starter kl. 11.00.  Etter nok et begivenhetsrikt år er det mye på programmet. Innkalling, og agenda kommer i posten til alle klubbens medlemmer.

Det er mulighet for å få kjøpt kaffe og vafler på årsmøtet, og vi ønsker også å få til et mini-delemarked, for alle som har noe ekstra liggende de vil bli kvitt. Hvis vær og føreforhold tillater det, er det selvfølgelig lov å komme på to hjul denne lørdagen. Etter det offisielle programmet vil vi samles og mimre litt, se på bilder etc.

Adressen er Kjelsåsveien 145, innkjøring ved Norsk Teknisk Museum, og ned bakken, til venstre. Vel møtt!

[bingMap location=”Kjelsas, Oslo, Norway” zoom=”13″]

This entry was posted in Klubbdrift, Marked. Bookmark the permalink.

Leave a Reply