Pit Stop Soon – søndag 4. juni.

Pit Stop Soon er Norsk Indian Klubbs alibi for å treffes en søndag på forsommeren. Vi besøker gjerne et interessant lokalt sted med kulturell tilknytning, før vi avslutter med en pølsefest hos Arvid og Gun.  Vi vil gjerne ha en påmelding på forhånd, slik at vi vet ca. hvor mange som kommer. Fint hvis vi får din påmelding før 31 mai. Treffet er åpent for klubbens medlemmer, samt et utvalg av medhjelpere og bekjente.


For de som kjenner Arvid vet dere at her er det mye å se på. Både bortskjemte høner, jukebokser og en anselig samling gitarer og instrumenter.

Vi møtes kl. 11.00Kystkultursenteret, ved havna i Son og tar en kaffe sammen med Alex. Etter et par timer her, setter vi kursen mot Gun og Arvid i Revlingåsveien. Merk at det kan være noe veiarbeide ved innkjøringen, men vi tror vi skal få tilrettelagt for kjøring helt fram til garasjen. Her kjører vi gjennom garasjen og parkerer ute på plenen. Nå blir det pølser og brus til langt ut på ettermiddagen. Høres dette bra ut?

Vel møtt!

This entry was posted in Klubbdrift, Løp og treff. Bookmark the permalink.

Leave a Reply