Klar for Indian Summer Meet 2014

DSC_0155 copyDa er vi klare for sommerens høydepunkt; Indian Summer Meet. Akkurat nå gjøres de siste forberedelser til treffet neste helg, 8. – 10. august. Som dere ser har arrangementet til og med fått egen logo, og trykkpressen går varm på nye t-skjorter. Vi håper alle Indianfrelste og de som ivrer for gamle amerikanske motorsykler legger turen innom Leira.

I år skal vi også ha nytt startsted for Hill Climb Tour. Dette blir på Skiferplassen i Fagernes, i beste handletiden på lørdagen. Da er vi i sentrum av begivenhetene både på start og i mål – på museet. Du kan finne programmet for årets Indian Summer Meet her.

Klubbens løpskommité ønsker alle hjertelig velkommen på Leira!

 

Dette innlegget ble publisert i Klubbdrift, Løp og treff, Terminliste. Bokmerk permalenken.

Legg igjen en kommentar