Klar for Indian Summer Meet 2014

DSC_0155 copyDa er vi klare for sommerens høydepunkt; Indian Summer Meet. Akkurat nå gjøres de siste forberedelser til treffet neste helg, 8. – 10. august. Som dere ser har arrangementet til og med fått egen logo, og trykkpressen går varm på nye t-skjorter. Vi håper alle Indianfrelste og de som ivrer for gamle amerikanske motorsykler legger turen innom Leira.

I år skal vi også ha nytt startsted for Hill Climb Tour. Dette blir på Skiferplassen i Fagernes, i beste handletiden på lørdagen. Da er vi i sentrum av begivenhetene både på start og i mål – på museet. Du kan finne programmet for årets Indian Summer Meet her.

Klubbens løpskommité ønsker alle hjertelig velkommen på Leira!

 

This entry was posted in Klubbdrift, Løp og treff, Terminliste. Bookmark the permalink.

Leave a Reply