Ekebergmarkedet høst – 21 september

Tradisjonen tro skal Norsk Indian Klubb ha egen stand i eplehaven på Ekebergmarkedet lørdag 21. september. Denne gangen stiller vi ut sykkelen som ble kåret til Norges eldste motorsykkel på årets Indian Summer Meet.

Du kan forhåndsbestille GULF 50 olje ( kr. 500,-) og t-skjorter «Indian Summer Meet» ( kr. 100,- ). Send bestillingen til arn-hoel@online.no. På standen kan du bli medlem av klubben eller tegne abonnement på Norsk Motorveteran. Ønsker du Contact Points 3-18 som bare ble sendt ut elektronisk til medlemmene så kan du få bladet GRATIS på standen.

Kurt Dale og Kjell Åke Carlsson skal begge ha salgsstands på Ekebergmarkedet, og de vi få plass ved siden av standen til Norsk Indian Klubb i eplehaven.  

Har du Indian deler som du vil selge så har klubben er felles salgsbord for salg av medlemmenes deler. Klubbens stand har blitt et meget attraktiv møteplass for motorsykkelentusiaster, og vi ønsker alle interesserte hjertelig velkommen til en hyggelig motorsykkelprat i eplehaven på Ekebergmarkedet lørdag 21.september.  

This entry was posted in Løp og treff, Marked, Terminliste. Bookmark the permalink.

Leave a Reply